Reklam
Reklam

“ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” TEMALI TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” TEMALI TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 05.03.2022
Reklam

MHP Keşan İlçe Başkanlığı’nın 100. Yıl Pasajı’nda hazırlanan hizmet binasının açılışı, bugün gerçekleştirildi.

Saat 17.00’de başlayan açılışa; TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MDK Üyesi Niyazi Paksoy, MYK Üyesi Şahin Gürz, MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, çevre belde belediye başkanları, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile partililer katıldı.

Yapılan duanın ardından açılış kurdelesi kesildi ve hizmet binası gezildi.

“ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA”

Hizmet binasının açılışı öncesi, MHP Genel Merkezi’nin “ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” temalı programı gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Selim Sesler Tiyatro ve Konferans Salonu’nda yapılan program saat 15.00’te, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, katılımcılara ‘Hoş geldiniz.’ dedi.

“Ne mutlu Türküm” diyerek sözlerini tamamlayan İnan, sözü Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’a bıraktı.

Partinin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren ve sözlerinin devamında Millet İttifakı’na eleştirilerde bulunan Tercan, “MHP Edirne Teşkilatı olarak hedefimiz; 2023 yılında milletvekili çıkartmaktır. 2024 yılında da hem Edirne’yi hem de ilçelerimizi Cumhuriyet Halk Partisi’nden kurtarmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Bıkmadan, usanmadan ve arkamıza bakmadan mücadelemize devam edeceğiz.” dedi.

“ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA” temalı program, TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, MDK Üyesi Niyazi Paksoy, MYK Üyesi Şahin Gürz, MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen’in konuşmalarıyla sürdü.

Programın sonunda, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan tarafından, İl Başkanı Zakir Tercan haricindeki diğer konuşmacılara plaket verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ