Reklam
Reklam

AK PARTİ HEYETİ, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMIMIZI KUTLADI

AK PARTİ HEYETİ, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMIMIZI KUTLADI
  • 24.07.2020
Reklam

AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, İl Genel Meclisi üyesi İsmail Keleş, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve Yönetim Kurulu üyesi Fatma Korkmaz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımızı kutladı.

Basının, toplumun geniş kesimlerini etkileyebilen ve yönlendirebilen bir güç olduğuna dikkat çeken Kılınç, Keşan’daki basın mensuplarının bilgiye ulaşma, doğru habercilikte her zaman ön saflarda yer aldığını söyledi.

Fedakarca görev yapan ve halkı doğru bilgilendiren tüm gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlayan Gürcan Kılınç, başarımızın devamını diledi.

İl Genel Meclisi üyesi İsmail Keleş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımızı tebrik ederken, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 112. yıldönümünü de kutladı.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın da, başta Keşan’da görev yapan basın mensupları olmak üzere ülkemizin her köşesinde görevlerini eksiksiz bir şekilde yapan tüm basın kuruluşlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ