Reklam
Reklam

AKSAL: “ARKADAŞLAR BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞLARSA YANLIŞ YAPMIŞLARDIR”

AKSAL: “ARKADAŞLAR BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞLARSA YANLIŞ YAPMIŞLARDIR”
  • 08.05.2021
Reklam

Dün akşam Keşan’daki bir restoranda AK Partili gençlerin iftar yapması üzerine konuyla ilgili görüşlerini aldığımız AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, ‘Böyle bir şey yapmışlarsa yanlış yapmışlar.” derken, Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç da “İlçe teşkilatı olarak böyle bir programımız yok, haberimiz de yok.” şeklinde konuştu.

Bugün Keşan’a ziyarete gelen Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Dr. Fatma Aksal, yaşanan olayla ilgili sorularımızı yanıtladı.

AKSAL: “YAPMIŞLARSA, YANLIŞ YAPMIŞLARDIR”

Konuyu sitemizde yayınlanan haberden öğrendiğini dile getiren Aksal, “Konuyu basından öğrendim. En ufak bir bilgim yok. Eğer bu arkadaşlar böyle bir program yapmışlarsa, yanlış yapmışlardır. Söylenecek başka bir şey yok.” dedi.

KILINÇ: “TEŞKİLATIMIZIN BÖYLE BİR PROGRAMI OLMADI”

Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç da AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı olarak planlanmış böyle bir program olmadığını ifade etti ve şunları söyledi: “Bildiğimiz kadarıyla Vefa Sosyal Destek Grubu’ndaki arkadaşların, paket servis almak için gittikleri bir mekânda oturarak sohbet etmeleriyle gerçekleşen bir olay. Teşkilatımızın böyle bir programı olmadı, bilgimiz de yoktur.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ