Reklam
Reklam

AKSAL: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA ETMEK İÇİN GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AKSAL: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İNŞA ETMEK İÇİN GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
  • 14.08.2022
Reklam

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti’nin kuruluşunun 21. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Aksal açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: “AK Parti Allah’ın rızasını, milletin desteğini, ümmetin duasını, insanlığın sevgisini hedefleyerek kurulan ve bugüne kadar da aynı ilkelerle durmadan yorulmadan ilk günkü aşkla hizmete devam eden bir siyasi anlayışa sahiptir.
Sadece Türkiye’de değil, Dünyadaki tüm mazlumların ve mağdurların umudu olan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Partimizin 21. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz.
Ecdadın miras bıraktığı değerler ile küreselleşen dünyanın gerektirdiği modernizasyonu harmanlayarak ülkemizin her alanda etkin politikalarıyla dünyada söz sahibi olması için tüm teşkilatlarımızla, milletimizin iradesiyle girdiğimiz her seçimi kazanarak aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz.
Bizler tüm dava arkadaşlarımızla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizle, bu ülkenin istikbali için, gençlerimizin yarınları için, yeniden Güçlü Türkiye’yi inşa etmek için gönüllere dokunmaya devam edeceğiz.
Nice 14 Ağustos’larda buluşmak dileğiyle; bu günlere gelmemizde emeğiyle, desteğiyle, duasıyla katkısı olmuş her bir vatandaşımızı gönülden selamlıyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ