Reklam
Reklam

AKSAL, TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

AKSAL, TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 177. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI
  • 09.04.2022
Reklam

TBMM KEFEK Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Aksal, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Neredeyse iki asırdır süregelen, huzur ve güvenin sadece devlet nezdinde değil, toplumsal olarak da simgesi olan bir emniyet teşkilatına sahibiz.

Emniyet teşkilatımızın her bir mensubu ülkemizin dört bir yanında gece-gündüz demeden, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla görev yapıyor. Kimi zaman polis olmak isteyen minik bir çocuğun hayalini gerçekleştiriyor, kimi zaman darda zorda kalan vatandaşımızın yardımına ilk onlar koşuyor.

Edirne’den Kars’a her bir karış toprağı özveri ile koruyan, ayak bastığı her yerde sadece kamu düzeni sağlamakla kalmayıp terörle mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran polislerimiz, sadece bir meslek icra etmiyor, bu milletin evladı olma sorumluluğu ve bilinciyle devletimizin uzanan eli, gören gözü oluyor.

Bu duygu ve düşüncelerle; Emniyet Teşkilatımızın 177. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, şehit olan tüm kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı ifade ediyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ