Reklam
Reklam

AKSAL : “UZUNKÖPRÜ RESTORASYON İHALE SÜRECİ RESMEN BAŞLADI”

AKSAL : “UZUNKÖPRÜ RESTORASYON İHALE SÜRECİ RESMEN BAŞLADI”
  • 29.12.2020
Reklam

AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Dr. Fatma Aksal, bölgenin en önemli tarihi yapılarından Uzunköprü’nün restorasyon çalışmaları için resmen düğmeye basıldığını söyledi.

Aksal, söz konusu restorasyon için söz verildiği gibi 28 Aralık 2020 tarihinde ihaleye çıkıldığını ve ihale şartnamesini yerine getiren sınırlı sayıdaki firmalardan birisine ihalenin verildiğini bildirdi.

Edirne Milletvekili Aksal, “Askı itiraz süreci tamamlandıktan hemen sonra ilgili firmaya görev resmen tevdi edilmiş olacak. Ocak ayı içinde de ilk çalışmaların yapılmasını bekliyoruz. İnşallah şanlı tarihimizin ve Edirne’miz’in en önemli tarihi ve sanatsal simgelerinden olan Uzunköprü hak ettiği slüete yeniden kavuşmuş olacak. Ben başta Ulaştırma Bakanımız Sayın Karaismailoğlu’na ve ekibi olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Edirne her şeyin en iyisine layık. Biz de bu şehrin bir milletvekili olarak söz konusu hizmetlerin takibini yapmayı sürdüreceğiz. Kimsenin kuşkusu olmasın.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ