Reklam
Reklam

AKSAL’DAN ‘DOKTOR’ MÜJDESİ…

AKSAL’DAN ‘DOKTOR’ MÜJDESİ…
  • 03.11.2021
Reklam

TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, TBMM’de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü.

Aksal, Edirne’ye son yıllarda yapılan yatırımlara dikkat çekerek, “Sayın Bakanımız ile Edirne’de tamamlanan, devam eden ve planlanan sağlık yatırımlarımıza dair değerlendirmelerde bulunduk. Her alanda olduğu gibi sağlık sektöründe de ilimizin ihtiyaçları doğrultusunda, bilgi ve teknolojinin son imkanlarıyla yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.“UZUNKÖPRÜ HIZLANIYOR”
Edirne’de sağlık alanında birçok eksiğin tamamlandığını belirten Aksal, şunları söyledi: “İlimizde sağlık yatırımı olarak en büyük eksiğimiz Uzunköprü Devlet Hastanemiz. Konuyu Bakanımızla görüşmemizde değerlendirdik. Sayın Bakanımızın talimatlarıyla Uzunköprü Devlet Hastanemizin yapımını hızlandırıyoruz. Bu hastanemizin yapımı tamamlandığında, Edirne’de tüm ilçe ve beldelerimizde olduğu gibi hemşehrilerimize daha kaliteli, daha refah, daha teknolojik imkanlarla geliştirilmiş bir sistemde sağlık hizmeti sunacağız.

“DOKTOR MÜJDESİ”
“Edirne genelinde sağlık alanında vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için eksik sağlık personeli kadrolarımız ihtiyacımız doğrultusunda en kısa zamanda tamamlanacak. Buradan bu müjdeyi paylaşmak istiyorum.” diyen Aksal, “Hemşehrilerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.MÜNHAL KADROLARA TEŞEKKÜREdirne’de sağlık yatırımları için hemşehrileri adına Sağlık Bakanı Koca’ya teşekkürlerini ilettiğini belirten Aksal, “Sağlık Bakanlığı 101. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası münhal kadroları il genelinde birçok bölümde daha iyi hizmet için gerekli olan personel istihdamını sağlayacak. Sayın Bakanımıza Edirne’ye destekleri ve özellikle pandemi döneminde gösterdiği özverili çalışmaları için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ