Reklam
Reklam

ALDANMAZ: “BU HAFTAKİ MAÇ BİZİM DÖNÜM NOKTAMIZ OLABİLİR”

ALDANMAZ: “BU HAFTAKİ MAÇ BİZİM DÖNÜM NOKTAMIZ OLABİLİR”
  • 11.03.2023
Reklam

Keşan İdman Yurdu Başkanı Taner Karatepe, antrenör Şeref Aldanmaz ve oyuncu Nusret Kantar, dün düzenlediği basın toplantısında, İpsalaspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

KARATEPE: “İPSALASPOR’U YENMEK İÇİN OYNAYACAĞIZ”

Sezon sonuna gelindiğini ifade eden Taner Karatepe, “3 maç sonra sezon sona erecek. İyi bir sezon geçti. Çok küçük bir bütçeyle başarılı sonuçlar aldık. İpsalasporla bu hafta oynayacağımız maça kadar iddialı şekilde geldik. Bizim ilk iki şansımız hala devam ediyor. İpsalasporu yendiğimiz takdirde, son 2 haftaya ikinci sırada gireceğiz. Çocuklarımız, bu hafta antrenmanlarını yaptılar ve moralleri yerinde. İpsalaspor’u yenmek için oynayacağız. Biz, dostluk kazansın diyoruz. İpsala’da istenmeyen olaylar yaşanmıştı ama biz onları çiçeklerle karşılamak istiyoruz. Centilmence bir karşılaşma olmasını diliyorum.” dedi.

ALDANMAZ: “ÇOCUKLARIMA GÜVENİM TAMDIR”

Daha sonra konuşan takım antrenörü Şeref Aldanmaz da şunları söyledi: “Sezon boyunca çocuklarımızla iyi mücadele ediyoruz. Mücadele etmeden bir yere varamıyoruz. İpsala maçı bizim için dönüm noktası olup-olmadığını çocuklarımız sahada her şeyi söyleyecek. Ben onlara inandığım için çıkacağız centilmence mücadelemizi vereceğiz. Disiplinin olmadığı yerde başarı gelmez. Sezon başında düşecek diye bakılan takım, şuanda play-off hedefliyor. Bu haftaki maç bizim dönüm noktamız olabilir. İpsalaspor’a da başarılar diliyorum. Biz, bu bölgenin insanlarıyız. Dostluk kazansın diyoruz. Çocuklarıma güvenim tamdır.”

Nusret Kantar ise bu hafta iyi çalıştıklarını ve İpsalaspor’u yenerek, play-offa kalmak istediklerini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ