Reklam
Reklam

ALTIN: “HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞI ‘TURUNCU ÇİZGİMİZİ’ ÇEKİYORUZ”

ALTIN: “HER TÜRLÜ ŞİDDETE KARŞI ‘TURUNCU ÇİZGİMİZİ’ ÇEKİYORUZ”
  • 25.11.2020
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü ile ilgili açıklama yaptı.

Altın’ın açıklaması şöyle: “AK kadınlar olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da canlarımızı yakan bir sorun olan şiddetle mücadelemizde çağrımızı tekrarlamak, sadece kadınlara değil, tüm dünyaya  bir kez daha doğru olanı, bir kez daha adaletli olanı, bir kez daha vicdanlı olanı haykırıyoruz. Kadına yönelik şiddetin sadece bir kişiye yönelmiş bir tehdit olmadığını, bu eylemin tüm toplumun huzuruna kast ettiğini, aileyi parçaladığını, geriye hayatını kaybetmiş ya da travmalarla dolu kadınlar, mutsuz çocuklar ve karanlık bir gelecek bıraktığını, şiddet uygulayan ise, insanlıktan çıktığını belirtmek isterim.

AK Parti, kadının hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğuna inancını defaatle kanıtlamış, kadını toplumdan, siyasetten, hayattan ayrıştıran her türlü zihniyetle vazgeçmeden, sonuna kadar mücadele etmiş, büyük başarılara imza atmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan her platformda samimiyet ve duyarlılığı  ile yıllardır kapsamlı mücadeleler sürdürmüştür. Bu sayede kadına ve aslında insana yakışır hak ve adaletin tesisinde büyük kazanımlar elde ettik. Etmeye de devam ediyoruz.

Biz AK Partili kadınlar olarak önce insanız, sonra kadınız.

AK kadınlar olarak bizler, ilk günkü hassasiyetimiz ve titizlikle, bu konuda tavizsiz duruşumuzu göstermeye devam edeceğiz. Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’nde, her türlü şiddete karşı ‘turuncu çizgimizi’ çekiyoruz.

#25KASIMKADINAŞİDDETEHAYIR”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ