Reklam
Reklam

ANKARA’DAN MÜJDELER GELİYOR

ANKARA’DAN MÜJDELER GELİYOR
  • 09.10.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker’le Ankara’ya giden AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan’la ilgili yatırım müjdelerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Keşan Sanat Evi için 500 bin TL ve spor tesisleri için 1 milyon TL hibe alındığını müjdeleyen Kılınç, paylaşımlarında şunları ifade etti:

“SPOR TESİSLERİMİZE 1 MİLYON HİBE

Keşan’da Atatürk Stadyumu ve Gençlik Merkezi; bakım onarım ve iyileştirme çalışmalarımız için 1 milyon TL’lik hibeyi Keşan’ımıza kazandırdık. Keşan Belediyemiz ve Sportoto Teşkilatı arasında protokol imzalandı. Emeği geçen başta Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sportoto Teşkilat Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e teşekkür ederiz.

BELEDİYE KÜLTÜR SANAT EVİNE 500 BİN TL HİBE

Ankara ziyaretlerimizi sürdürüyor, ilçemize yeni yatırımlar kazandırmaya devam ediyoruz. Kütüphane ve Yayımlar Genel Müdürümüz Hamdi Turşucu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Kültür Sanat Evi için 500 bin TL’lik hibe aldık. Keşan’ın kazanımları için büyük desteği olan başta Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ