Reklam
Reklam

AYDINLATMALAR BİLİNÇLİ KIRILIYOR VE GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYOR

AYDINLATMALAR BİLİNÇLİ KIRILIYOR VE GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYOR
  • 26.07.2020
Reklam

Aşağı Zaferiye Mahallesi Yuvam Sokak’ta bulunan sokak aydınlatmalarının yanmaması şikayet konusu oldu.

Sokak lambalarının bilinçli olarak kırıldığını öne süren sokak sakinleri, bölgede kalıcı bir önlem alınmasını istedi.

Sokak girişinde, yeşil alan içinde bulunan trafo bina çevresinin uyuşturucu ve fuhuş yatağı olduğunu öne süren sakinler, sokak aydınlatmalarının da bilinçli olarak kırıldığını iddia etti.

Hava kararmasıyla birlikte sokağın korkunç bir görünüm aldığını ve göz gözü görmediğini belirten sokak sakinleri, çevredeki apartmanların giriş kapılarındaki aydınlatmaların dahi kırıldığını öne sürdü.

Sokak sakinleri, trafonun her mevsimde etrafındaki otlar nedeniyle gençler ve kötü niyetli kişilerin uğrak noktası olduğunu, bu nedenle her zaman tedirginlik duyduklarını ve aydınlatmalarda sürekli problem yaşandığını vurguladı.

Trafo etrafının çitle girilmeyecek şekilde çevrilerek önlem alınmasını isteyen sokak sakinleri, “Başka türlü önüne geçilmeyecek. Akşam saatlerinde sokağımız zindana dönüyor. Sokaktan geçeni kesseler kimsenin ruhu duymaz. Trafo etrafından gelen sesleri duyuyoruz ancak neler olup bittiği karanlık olması nedeniyle göremiyoruz. İlgililer sesimizi duysun ve bir önlem alsın. Bir değil iki aydınlatma birden kırılmış. Sokak karanlığa büründü. Evimizin önündeki aracımıza binerken bile tedirginiz. Kötü bir şey yaşanmadan önlem alınsın ve aydınlatmalar bir an önce onarılsın.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ