Reklam
Reklam

AYNI AİLEDEN DEDE, BABA, ANNE VE OĞUL ÖLÜ BULUNDU

AYNI AİLEDEN DEDE, BABA, ANNE VE OĞUL ÖLÜ BULUNDU
  • 29.03.2022
Reklam

Uzunköprü’ye bağlı Elmalı köyünde aynı aileden 4 kişi evlerinde vurulmuş halde bulundu.

Sabah saatlerinde ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, aynı aileden dede, baba, anne ve oğlun cansız bedenlerini buldu. Güler ailesinin silahla vurulduğunu belirlendi.

Uzunköprü’ye bağlı Elmalı köyünde aileden haber alınamaması üzerine vatandaşlar, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Jandarma eşliğinde eve giren sağlık ekipleri dede Mehmet, baba Mehmet, anne Filiz ve oğul Anıl Güner‘i hareketsiz olarak yerde yatarken gördü.

Yapılan kontrolde 4 kişinin de silahla öldürüldüğü tespit edildi.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Edirne Valiliği de olayla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Soruşturmanın devam ettiği ifade edilen açıklamada, “Olay yerinde bir adet tabanca ve av tüfeği bulunmuş olup konuyla ilgili tahkikata devam edilmektedir.” denildi.

AKRABALARI ACILI

Filiz Güner‘in kardeşi Lale Uçar, husumetli oldukları kimseleri olmadığını söyledi.

Uçar, ailenin kendi hallerinde iyi insanlar olduklarını ifade ederek, “Onlar hep işlerinde güçlerindeydi, hayvanlarına bakarlardı, o kadar. Beni yengem aradı, ‘Filiz ablanlarda katliam olmuş’ diye. Bir geldik buraya, beni de içeriye sokmadılar, ablamı da göremedim.” dedi.

Mehmet Güler‘in yeğeni Ramazan Keskin ise ailenin tamamının öldüğünü çok üzgün olduğunu belirtti.

Hasan Arıcı da husumetleri olacak bir aile olmadığını ifade ederek, “Herhangi bir şey duymadık. Düşman falan hiçbir şeyleri yoktu. Kendi hallerinde insanlardı. Bunların belki paraları varsa, onlara zarar verdiyse bilemeyiz. 25-30 tane hayvanları var ama paraları var mı yok mu. Zaten yakında bir araba aldılar. Para olsa da arabaya bağladılar parayı. 400-500 bin liraya belki arabayı aldılar.” diye konuştu. (A.A)

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ