Reklam
Reklam

BAŞARININ ADRESİ; 3 YILDIR OLDUĞU GİBİ BU YIL DA DEĞİŞMEDİ…

BAŞARININ ADRESİ; 3 YILDIR OLDUĞU GİBİ BU YIL DA DEĞİŞMEDİ…
  • 07.08.2019
Reklam

Keşan Batı Eğitim Kurumları Kurucusu Mahmut Kaymaz, 2019 YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı)  yerleştirme sonuçlarına göre, 6 öğrencilerinin Tıp Fakültesine yerleştiğini bildirdi.

2019 YKS yerleştirme sonuçlarını değerlendiren Kaymaz, son 3 yıldır olduğu gibi başarının adresinin bu yıl da değişmediğini vurgulayarak, Sevgili öğrencilerimiz, değerli velilerimiz ve sayın Keşan halkı; başarı ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Son 3 yıldır olduğu gibi başarının adresi bu yıl da değişmedi. İyi üniversitelere çok sayıda öğrenci yerleştirerek, bölgedeki en iyi özel öğretim kurumu olduğumuzu kanıtladık. Her yıl elde ettiğimiz başarı Batı Ailesini zirvede tutarken, bu yıl Keşan’da bir ilk yaşıyoruz. Yeni sistemde ilk defa bir özel öğretim kurumundan 6 tane öğrenci Tıp Fakültesine yerleşti. Bunun yanı sıra diş hekimliği, eczacılık, mimarlık, hukuk, mühendislik, öğretmenlik gibi birçok alana da çok sayıda öğrencimizi yerleştirdik.” dedi.

Batı Ailesi olarak başarılarını; çalışma disiplini, verdikleri sözleri tutmaları, öğrencilere eşit ve hak ettikleri eğitimi vermeleri, öğrencileri maratonun hiçbir noktasında yalnız bırakmamaları olduğuna dikkat çeken Mahmut Kaymaz, “Öğretmenlerimiz arasındaki uyum ve bütünlük ve en önemlisi eğitimi ticaretin üstünde tutmamıza borçluyuz.” şeklinde konuştu.

Kaymaz ayrıca, “Önümüzdeki yılda da hem kurs hem kolej olarak aynı yüksek başarılara ulaşmak için sizlerle beraberiz. Tüm öğrencilerimi kutluyor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ