Reklam
Reklam

BAŞKAN HELVACIOĞLU, TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİRLİKTE ÖĞLE YEMEĞİ YEDİ

BAŞKAN HELVACIOĞLU, TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİRLİKTE ÖĞLE YEMEĞİ YEDİ
  • 30.09.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bugün, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personelle öğle yemeğinde buluştu.

Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda personelle bir araya gelen Başkan Helvacıoğlu, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personelin, belediyedeki en önemli ve zor görevlerden birisini yerine getirdiğini ve bu görevi de başarıyla yürüttüğünü kaydetti.

Keşan’ın temizliği için mesai kavramı gözetmeksizin görev yapan personelin istek ve taleplerini dinleyen Mustafa Helvacıoğlu, “Değerli mesai arkadaşlarım, belediyecilikte en önemli hizmetlerden birisi temizliktir. Bugüne kadar yapmış olduğunuz güzel hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra da hep birlikte Keşan’ımızı daha yaşanılabilir, daha güzel hale getirmek için yine birlikte çalışacağız. Allah hepinizden razı olsun.” şeklinde konuştu.

İlçenin temizliğinden sadece Temizlik İşleri Müdürlüğünün değil Keşan’da yaşayan herkesin sorumlu olduğunu vurgulayan Helvacıoğlu, “Sizler, bizim sahada elimiz, kulağımız, dilimiz ve gözümüzsünüz. Temizlik konusunda sizler gibi biz de çok hassasız. Keşan için özveri ile yürekten çalıştığınızı biliyorum. Özverili çalışmalarınız nedeniyle teşekkür ediyorum. Belediyenin en kıymetli ve önemli müdürlüklerindensiniz. Hepimiz mesai arkadaşıyız. Birbirimize sahip çıkmalıyız. Keşan hepimizin ve hepimiz Keşan’ı en iyi şekilde temizlemeli, korumalıyız.” dedi.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ