Reklam
Reklam

BAŞKAN HELVACIOĞLU’NA ZİYARET…

BAŞKAN HELVACIOĞLU’NA ZİYARET…
  • 25.12.2019
Reklam

Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile İl Genel Meclisi üyeleri ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacoğlu’nu ziyaret etti.

Dernek Başkanı ve Gökçetepe Köyü Muhtarı Abdullah Kemik ile Yönetim Kurulu üyeleri Yayla Muhtarı Emine Arıcan, Çelebi Köyü Muhtarı Ayşe Sever, Akhoca Muhtarı Emrullah Meriç, Kozköy Muhtarı Kadir Uzun ile İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt, İsmail Keleş ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu, demokrasinin ilk adımı olan ve vatandaşlarla aralarındaki en önemli köprülerden biri olarak görülen muhtarlar ile İl Genel Meclisi üyelerinin ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu belirterek, kendilerine ve AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a teşekkür etti.Helvacıoğlu, “Keşan’ımızı daha da güzelleştirmek adına muhtarlarımızla işbirliği içinde el ele gönül gönüle çalışacağız. Hedefimiz muhtarlarımızla birlikte Keşan’da dolu dolu bir hizmet dönemi geçirmek.” dedi.

Dernek Başkanı Abdullah Kemik de, kendilerini kabul eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, “İlçemizin gelişimi konusunda belediyemiz ile işbirliği içerisinde çalışmayı hedefliyoruz. Bu konuda her zaman belediyemizin yanında olacağız.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ