Reklam
Reklam

BELEDİYENİN YENİ ARAÇLARI TANITILDI

BELEDİYENİN YENİ ARAÇLARI TANITILDI
  • 03.07.2019
Reklam

BELEDİYENİN YENİ ARAÇLARI TANITILDI

Keşan Belediye bünyesine kazandırılan 2 araç, dün gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Keşan Belediyesi’nin pazaryeri tarafındaki giriş kapısının önünde yapılan araç tanıtımına Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, başkan yardımcıları ve birim amirleri katıldı.

YAŞ ORTAKLAMASI 15,3

Belediyenin araç filosu hakkında bilgi veren Başkan Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi’nin bünyesinde yeni alınanlarla birlikte 93 aracın bulunduğunu ve yaş ortalamasının da 15.3 olduğunu vurguladı.

Yeni alınan 2 araçtan birisinin İmar İşleri Müdürlüğü bünyesine görevlendirileceğini, diğerinin de başkanlık bünyesinde ihtiyaca göre hizmet vereceğini ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Alınan araçların tanesi KDV dahil 72 bin TL’ye mâl oldu. Personel şirketi üzerine araçlarımızı aldık. Belediyemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

3’TE 1’İ ÇALIŞIYOR

“Yaşlı bir araç filomuz var.” diyen Başkan Helvacıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bakım, tamir gibi her türlü sorunla başbaşayız. Hurda ve çok yaşlı araçlarımız bulunuyor. 30 yaşında olan aracımız var. 50-60 aracımız aktif olarak yollarda. Diğerleri bir şekilde arızalanıyor, kademe ve sanayiden çıkmıyor. Geldiğimizden beri araçlarımızı yenilemeye başladık. Araç filomuzda kiralamaya gidiyoruz. Kiralama sistemiyle ayakta duracağız. Kiralama, araç sahibi olmaktan daha avantajlı gibi görünüyor.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ