Reklam
Reklam

BAŞKAN ÖRNEK: “BEYENDİK’DE YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

BAŞKAN ÖRNEK: “BEYENDİK’DE YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”
  • 10.12.2020
Reklam

Beldedeki evlere içme suyu getirmek için bir süre önce çalışma başlatan Beyendik Belediyesi, doğal gaz için de kolları sıvadı.

Beldeye doğal gaz gelmesi için başlatılan çalışmalar kapsamında bugün, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek tarafından ilk doğal gaz ateşi yakıldı.

“Beyendik halkımıza bir müjde daha.” diyerek doğal gaz için çalışmaların başladığını duyuran Başkan Örnek, “Halkımızı doğal gaz ile buluşturuyoruz. Zorlu Enerji Trakya Bölge Direktörü Tamer Akaslan ve Zorlu Enerji Ekibi ile birlikte beldemizde önümüzdeki günlerde başlanacak doğal gaz hattı çalışması için yapılan Basınç Düşürme İstasyonunda gaz denemesi yaparak ilk ateşimizi yaktık.” diye konuştu.

“Temiz içme suyu çalışmamız bittikten sonra yapılacak plan program ile belde içi doğal gaz boru hat döşemesine başlanacak ve evlerimizde de doğal gazımızın ateşini yakacağız.” diyen Muhammet Örnek, şunları ifade etti: “Dünyamızı ve ülkemizi de etkisi altına alan COVİD-19 hasalığına rağmen halkımıza hizmet üretmeye devam ediyoruz. Doğal gazımızın belde halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Sevgili Beyendikli hemşehrilerim; Beyendik’de yapacak çok işimiz var. Çünkü biz Beyendik’i karşılıksız, çıkarsız, menfaatsiz seviyoruz. Halkımızın refahı için planlı programlı bir şekilde gece gündüz demeden çalışıyoruz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ