Reklam
Reklam

BAŞKAN ÖRNEK: “SÖZ VERDİK BAŞLIYORUZ”

BAŞKAN ÖRNEK: “SÖZ VERDİK BAŞLIYORUZ”
  • 27.08.2020
Reklam

Beyendik beldesinin en temel ihtiyacı olan içme suyu su sorununun çözümü için çalışmalar sürüyor.

14 Temmuz 2020 tarihinde 14 firmanın katılımı ile gerçekleşen içme suyu yapım işi ihalesi sonuçlanırken, ihaleyi kazanan firma ile belediye arasında sözleşme, dün (26 Ağustos 2020) imzalandı.

Beyendik Belediye Başkanı Muhammed Örnek, ihaleyi kazanan firma ile sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Muhammed Örnek, “Beyendik’te hiç bir evimizin musluklarımızdan çamur akmayacak. En önemli temel ihtiyacımız olan <Su sorununu kökünden ortadan kaldıracağız> dedik. Geldiğimiz ilk günden itibaren çözmek için uzun uğraşlar verdiğimiz içme suyu projesini onaylatarak ihale aşamasına getirdik. 14 Temmuz 2020 tarihinde 14 firmanın katılımı ile gerçekleşen içme suyu yapımı ihalesi sonucu firmaların verdiği teklifler değerlendirmeye alınmıştı. Değerlendirme sonucunda su ihalemiz, ekonomik açıdan en avantajlı teklifi veren sayın Veysel Akbaş’da kalmıştır. Sözleşmesi yapılan içme suyu inşaat yapım işiyle ilgili, firma sahibi Sayın Veysel Akbaş ve İller Bankası görevlisi İnşaat Yüksek Mühendisi Sayın Handan Alkaç ile birlikte yer teslimini yaparak, belediyemizde sözleşme imzaladık.

Daha sonra proje üzerinde ve arazide incelemelerde bulunarak, önümüzdeki günlerde başlayacak. İnşaat için planlama yaptık. Söz verdik başlıyoruz. Beyendik halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ