Reklam
Reklam

“BAŞVURALAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAK”

“BAŞVURALAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAK”
  • 27.05.2021
Reklam

Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, esnafa verilen hibe destek konusunda bilgilendirmede bulunarak, başvuruların başladığını bildirdi.

Hibe desteğinden, Keşan Lokantacı Kahveciler ve Otelciler Esnaf Odası üyelerinin de faydalanabileceğini belirten Çakmak, “Desteklemeden 17 Mayıs 2021 tarihine kadar kayıt olan esnaf ve sanatkârlarımız yararlanacaktır.” dedi.

“BAŞVURALAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAK”

Hüseyin Çakmak başvurularla ilgili şu bilgileri verdi: “25 Mayıs’ta başlayıp, 30 gün süre sonunda 23 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar devam edecek. Yaşanacak yoğunluğu önlemek amacıyla T.C. numarasının son hanesine göre başvurular yapılacak.

0 olan 25 Mayıs Salı günü

2 olan 26 Mayıs Çarşamba

4 olan 27 Mayıs Perşembe

6 olan 28 Mayıs Cuma

8 olan 29 Mayıs Cumartesi günü olmak üzere 30 Mayıs-23 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm üyelerimiz başvuracaktır.”

LOKANTACI KAHVECİ VE OTELCİLER ESNAF ODAMISINA KAYITLI 5.000 TL HİBE ALACAK ÜYELER…

Çay ocağı, kahve, kantin, internet cafe, bar, birahane, meyhane, bilardo salonu, spor tesisi, düğün salonu, gazino, gece kulübü, taverna, öğrenci yurdu, pansiyon, oyun makineleri, nikâh salonları, dans, pist ve diskotekler, çay bahçeleri, forum tutma ve vücut geliştirme…

LOKANTACI KAHVECİ VE OTELCİLER ESNAF ODASINA KAYITLI 3.000 TL HİBE ALACAK ÜYELER…

Çorbacı, ciğer, kokoreç ve kebapçı, döner, lahmacun ve pideci, seyyar yemek faaliyetleri, gözleme ve mantıcı, fast food, hamur tatlı ve kadayıfçılar, börekçiler, büfeler (Alkolü-Alkolsüz) satışı, tezgâhlarda balık ve su ürünleri satışı, pastane ve tatlıcılar, köfteciler lokantalar, restoranlar (İçkili-İçkisiz), otel ve konaklama yerleri, yiyecek ağırlıklı büfe ve kafeteryalar, dondurma faaliyetleri, lokallerde içecek sunumu, dondurma imalatı, spor ve eğlence kursları, kreşler, boza salep sunumu, pizzacılar, dışarıyı yemek sunumu, bağımsız müzisyen ve ses sanatçısı, konferans vb. organizasyon faaliyetleri, çadır ve karavan kamp alanları, kısa süreli konaklamalar, tatil amaçlı pansiyon işletmeleri…

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ