Reklam
Reklam

BAŞVURULAR 31 ARALIK’TA SONA ERECEK

BAŞVURULAR 31 ARALIK’TA SONA ERECEK
  • 15.12.2020
Reklam

Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 7256 Sayılı Kanun Genel Tebliği uyarınca, vadesi 31 Ağustos 2020 tarihinden önce kesinleşmiş ve ödenmemiş olan borçların yapılandırılması başvurularının 31 Aralık 2020 tarihinde sona ereceği ve başvuruların www.kesan.bel.tr adresi üzerinden de yapılabileceği bildirildi.

Yapılan açıklamada; 7256 Sayılı Kanun Genel Tebliği uyarınca, vadesi 31 Ağustos 2020 tarihinden önce kesinleşmiş ve ödenmemiş olan su, atık su ve katı atık ücretleri, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklâm vergisi, ücret alacakları, idari para cezaları, yol harcamalarına katılım payı, kanalizasyon harcamalarına katılım payı, su tesisleri harcamalarına katılma payı ve kira borcu olan mükelleflerin borçlarını yapılandırma tarihi 31 Aralık 2020 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceği belirtildi.

BAŞVURULAR, İNTERNET SİYESİ ÜZERİNDEN DE YAPILABİLİYOR

Öte yandan Keşan Belediyesi’ne vadesi 31 Ağustos 2020 tarihinden önce kesinleşmiş ve ödenmemiş olan borçların yapılandırılması başvurularının Keşan Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden de yapılabileceği kaydedildi.

www.kesan.bel.tr adresine girilerek, online işlemler bölümünde yer alan e-hizmetler bölümünde bulunan ‘7256 Yapılandırma Başvurusu’ seçeneğine tıklanarak, gerekli bilgilerin girilmesinin ardından başvuru yapılabiliyor.

Uygulamada, mevzuata uygun taksitlendirme hakları ‘Taksit Adesi’ bölümünde yer alırken, belirlenen taksit adedi seçilerek, ‘Hesapla’ butonuna basılarak, taksit planı örneği de görülebiliyor.

Yapılandırmadan faydalanmak isteyen vatandaşların Keşan Belediyesi hizmet binası gelerek veya www.kesan.bel.tr adresi üzerinden başvuruda bulunabilecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ