Reklam
Reklam

BELEDİYE BANDOSU’NDAN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISINA MORAL KONSERİ

BELEDİYE BANDOSU’NDAN ‘EVDE KAL’ ÇAĞRISINA MORAL KONSERİ
  • 29.03.2020
Reklam

Keşan Belediyesi Bando Takımı, corona virüsü salgını nedeniyle duyarlı davranarak evde kalan hemşehrileri için şehir turu attı ve ‘moral konseri’ verdi.

Keşan Orman İşletme Müdürlüğü önünden start alan ve saat 14.00’te başlayan konserde; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Başkan Yardımcıları Yakup Balcı, Mustafa Altay, Mücahit Erdoğan bando önünde balkonlarından alkışlarıyla etkinliğe destek olan vatandaşları selamladı.

Tur sırasında 2 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nda nöbette olan personel de yürüttükleri özverili çalışmalar nedeniyle alkışlandı.

Bandonun moral konserini evde kal çağrısına duyarlılık sağlanması ve moral olması açısından gerçekleştirdiklerinin altını çizen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan Belediyesi olarak bugün evde kal kampanyasını değerlendirmek istedik. Kimse bu işi eğlence amacıyla yaptığımızı algılamasın. Bu bandomuzla hemşehrilerimize bir moral turu ve konseri. Ülkemizde ve dünyada salgınla ilgili sıkıntılı bir süreç yaşanıyor. Bu sıkıntıları hep birlikte aşacağız. Biz de vatandaşlarımıza sokağa çıkmamaları konusunda bu konser turu sırasında uyarılarda bulunuyoruz. Bu sıkıntılı süreci birlikte aşacağız. Vatandaşlarımıza moral için yollara döküldük. Bu işin içinde tamamen iyi niyet var. Bandomuzla birlikte bugün müzik gösterisi yaptık. Balkonlarından bize destek olan ve duyarlı davranarak evlerinde kalan herkese teşekkürler. Kendi sağlımız için sevdiklerimizin sağlığı için evde kalmalıyız. Evde kalırken canlarımız sıkılmasın diye etkinlik gerçekleştirdik. Hep birlikte kurallara riayet ederek güzel günlere göreceğiz. Şimdi biraz sabırlı olalım.” dedi.

Bandonun şehir turu sırasında Keşan Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğünde görevli personel olan ve doğum günü olan 35 yaşındaki Cenk İşçimen’in de bandonun doğum günü şarkısı eşliğinde doğum günü kutlandı.

Öte yandan, birden bastıran sağanak yağış nedeniyle moral konserine de ara verilmek zorunda kalındı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ