Reklam
Reklam

BELEDİYE MAFYA’YA MI TESLİM OLDU!

BELEDİYE MAFYA’YA MI TESLİM OLDU!
  • 08.06.2019
Reklam

Keşan Belediyesine ait Erikli Sahili’ndeki çay bahçesinin faaliyete geçmemesi bazı iddiaları da beraberinde getirdi.

Bilindiği gibi, Erikli Sahili’ndeki çay bahçesi ile birlikte Erikli Sahili’ndeki tuvalet de 28 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkarılmıştı. Erikli Sahili’ndeki çay bahçesinin ihalesi yıllık 275 bin TL olmak üzere 2 yıllığına, Erikli Sahili’ndeki tuvalet ihalesi de yıllık 60 bin TL bedelle kiralanmıştı.

EN ÇOK PARA KAZANILACAK TARİHLERDE KAPALIYDILAR…

Yaz sezonunun başlaması ve Ramazan Bayramı nedeniyle tatilci akınına uğrayan Erikli Sahili’nde ise hem tuvaletlerin hem de çay bahçesinin kapalı olması dikkatlerden kaçmadı.

Özellikle tuvaletlerin kapalı olması nedeniyle başta günübirlikçiler olmak üzere vatandaşlar mağduriyet yaşadı.

ÇAY BAHÇESİ MAFYANIN ELİNE Mİ GEÇTİ…

Erikli’deki Keşan Belediyesine ait çay bahçesinin kapalı olması ise beraberinde bazı iddiaları ortaya getirdi. İhaleye asıl sahibinin değil de vekilinin katılmasıyla başlayan muamma, sezonun en yoğun döneminde çay bahçesinin açılmamasıyla birlikte ayyuka çıktı.

Çay bahçesinin mafyanın eline geçtiği ancak tehdit almasından ötürü açamadığı ve ihaleyi kazanan kişinin sırra kadem basarak ortadan kaybolduğu iddia edildi.

Öte yandan, ihale bedeli olan 275 bin TL’nin 12 Haziran 2019 Çarşamba gününe kadar ödenmesi ve aksi halde ihalenin iptal edileceği de öğrenildi.

Vatandaşlar ise bu durumdan tedirgin olduklarını ifade ederek, Belediye yöneticilerini, Belediyeye ait yerlerin ihalesini yaparken titiz davranmalarını ve halkın huzur ve refahını kaçıracak davranışlardan uzak durmalarını istedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ