Reklam
Reklam

BELEDİYE’DEN SONRA EN BÜYÜK YARDIM HANCI GROSS MARKET’TEN GELDİ

BELEDİYE’DEN SONRA EN BÜYÜK YARDIM HANCI GROSS MARKET’TEN GELDİ
  • 30.03.2020
Reklam

Keşan Belediyesi’nin 100 bin ekmek ve 1000 gıda paketi ile başlattığı ‘Haydi Paylaş Keşan’ kampanyasına, bir büyük destek de Hancı Gross Market’ten geldi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Hancı Gross Market sahiplerinden Yavuz Yılmaz, bugün saat 11.00 sıralarında market önünde basın açıklaması yaptı.

YILMAZ: “ERZAK PAKETİ HAZIRLAMIYORUZ, 100 TL’LİK ALIŞVERİŞ İMKANI SAĞLIYORUZ”

İlk olarak konuşan Yavuz Yılmaz şunları ifade etti: “Babam merhum Mehmet Yılmaz ve amcam merhum Ahmet Yılmaz rahmetine, annem Enise Yılmaz‘ın hayrına, ağabeyim Cengiz Yılmaz ve ben Yavuz Yılmaz olarak, Keşan’da ihtiyacı olanlara, başkanımın aracılığı ile 500 aileye 100’er TL’lik yardım yapmak istedik. Bir de yardım paketindeki ürünleri ben oluşturmayacağım, yardım yapılacak aile ne istiyorsa 100 TL’lik alışveriş alacak. Zabıta arkadaşımız yadım yapılacak aileye gidecek, aile de ne ihtiyacı varsa listesini yapacak ve buradan bir poşete konularak aynı aileye yeniden o zabıta arkadaşımız götürecek. Böylece hem dışarıya çıkmamış hem de yardımı alan aile rencide edilmemiş olacak. Bunların hepsi belediyemizin koordinesinde olacak. Basın mensubu arkadaşlarımızdan da isteğim bunların takipçisi olsun. Herkese teşekkür ediyorum.”

HELVACIOĞLU: “BELEDİYEDEN SONRA EN BÜYÜK YARDIMI HANCI GROSS MARKET’TEN ALDIK”

Yavuz Yılmaz’ın ardından konuşan Başkan Mustafa Helvacıoğlu da “Keşan’ın gıda öncüsü olan Yavuz kardeşime teşekkür ediyorum. Herkese örnek oldu. Bu bir reklam değil, bu bir teşvik ve örnekliktir. Rahmetlilerin hayrına ve işinin bereketine bu işi yap dedik. Listelerimizi yapacağız. Belediye organize edecek, Kaymakamlık bunu yönetecek. Listelerimizi tek tek oluşturuyoruz ve kaymakamlığımıza bildiriyoruz. Önceliğimiz evinde ekmeği olmayan aileler. Milletimizin ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Gece ve gündür demeden evlere gidiyoruz. Herkes, 153, 155 ve 156’yı arayarak isimlerini yazdırabilir. Bugün belediyeden sonra en büyük yardımı aldık Hancı Gross Market’ten. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah yardımlarını kabul etsin.” diye konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ