Reklam
Reklam

BELGİN İBA: “İNŞALLAH EDİRNE’MİZİ TEMSİL EDECEK MİLLETVEKİLİ SAYIMIZI ARTIRACAĞIZ”

BELGİN İBA: “İNŞALLAH EDİRNE’MİZİ TEMSİL EDECEK MİLLETVEKİLİ SAYIMIZI ARTIRACAĞIZ”
  • 27.03.2023
Reklam

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday belirleme işleminin ilk ayağı olan teşkilat temayül yoklamaları AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından elektronik ortamda gerçekleştirildi.

Dün, 81 ilde eş zamanlı düzenlenen 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı temayül yoklaması il başkanlığında yapıldı.

Partililerin yoğun katılım gösterdiği temayül yoklamasına, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Elif Yeşim Aras katıldı.

Temayül yoklamasıyla ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Belgin İba, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, bu süreçte Edirne teşkilatının gücünü bir kez daha gösterdiğine dikkat çekti.

İba, “Biz her zaman yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettik. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de teşkilat üyelerimizle sık sık bir araya gelerek değerlendirme toplantıları yaptık. İnşallah 14 Mayıs’ta Türkiye Büyük Millet Meclisimizde Edirne’mizi temsil edecek milletvekili sayımızı artıracağız. Bu tarih Edirne için bir dönüm noktası olacaktır. Bu süreçte desteğini esirgemeyen teşkilatımıza ve aday adaylarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ