Reklam
Reklam

“BİR LAMBA DEĞİŞİMİ 10 SAAT SÜRER Mİ?”

“BİR LAMBA DEĞİŞİMİ 10 SAAT SÜRER Mİ?”
  • 08.06.2021
Reklam

TREDAŞ tarafından son zamanda yapılan kısa ve uzun süreli bakım ve onarım çalışmaları mağduriyetlere neden olurken, birçok vatandaş da konuyla ilgili şikayetini dile getirdi.

Özellikle Keşan merkezde yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle uzun süreli kesintiler yaşandığına dikkat çeken vatandaşlar, çalışmaları takip ettiklerinde ise çoğunun kırık lambaların değişimi olduğunu öne sürdü.

Kesintilerin, hem hafta sonu hem de hafta içi yapıldığına işaret eden vatandaşlar, çalışan kemsin hafta sonu kesinti nedeniyle işlerini yapamadığını hafta içi ise online ders gören öğrencilerinin eğitiminde aksama yaşandığını söyledi.

Kesintilerden esnafın da mağduriyet yaşadığını ileri süren vatandaşlar, “Pandemi nedeniyle zaten uzun süredir kepenkleri kapalı olan esnaf, şimdide TREDAŞ’ın pandemisiyle karşı karşıya kaldı. 10 saati bulan kesintiler nedeniyle buzdolabındaki malzemelerin dayanmıyor. Yaz mevsimi nedeniyle en sık kullanılan buzdolabı maalesef koruyuculuğunu kaybediyor. Kesinti olduğu günlerde takip ettik ve ekibin kırık olan sokak lambalarını değiştirdiğini gördük. Bir lamba değişimi için bu kadar uzun süreli kesinti yapılması gerekiyor mu? İllaki değişim için kesinti gerekiyorsa bu sabah saatlerinde 1-2 saatlik kesintiler şeklinde olmalı ve kimse mağdur edilmemeli. Peş peşe yapılan bu uzun süreli kesintiler mağduriyetleri gittikçe artırıyor.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ