Reklam
Reklam

BİR UYUŞTURUCU YUVASI DAHA!

BİR UYUŞTURUCU YUVASI DAHA!
  • 15.09.2019
Reklam

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde bulunan yıkık metruk ev, uyuşturucu bağımlılarının uğrak noktası olurken, ahlaksız davranışlarda da bulunulduğu öne sürüldü.

Uyuşturucu bağımlılarının burada uyuşturucu aldıktan sonra saatlerce baygın halde yattıklarına şahit olan mahalle sakinleri, cinsel ilişkilerde bulunulduğunu da öne sürüyor.

Bu yıkık metruk ev nedeniyle özellikle çocukları konusunda tedirgin olduğunu belirten mahalle sakinleri, yerleşim biriminin inde bulunan bu yıkık metruk evin bir an önce tamamen yıkılarak alanın temizlenmesini istiyor.

Mahalle sakinleri, “Uyuşturucu bağımlıları ile ahlaksız davranışlara maruz kalmaktan bıktık, usandık. Ne çocuklarımızı sokağa salabiliyoruz ne de bizler huzurluyuz. Bu tür evleri yıkmakta geç kalınarak, ahlaksız davranışlara ve uyuşturucu iletine çanak tutuluyor. Göz önünde olan yerlere değil, gözden uzak yerlerle ilgilensinler. Onların gözünden uzak olan yerler, biz vatandaşların gözü önünde. Bu pislik yuvasını bir an önce yıksınlar.” diyerek, ilgilileri göreve davet etti.

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ