Reklam
Reklam

BİR YILA YAKIN SÜREDİR ONARILMASI BEKLENİYOR

BİR YILA YAKIN SÜREDİR ONARILMASI BEKLENİYOR
  • 20.04.2022
Reklam

Aşağı Zaferiye Mahallesi Onbaşı Şehit Fahrettin Sokak’taki yolun onarılması isteniyor.

Yaklaşık bir yıl önce boru patlamasından kaynaklı yolda oluşan su birikintisi nedeniyle, sokak sakinlerinin bilgi vermesi üzerine gelen Keşan Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, aynı gün çalışma yaparak, arızayı onardı.

Arızanın onarılması için ekipler, yoldaki kilitli taşı söktü. Onarım çalışması bittikten sonra ise ekipler, sökülen kilitli taşları öylece bırakıp gitti.

Yaklaşık bir yıldır bozulan yollarının onarılmasını isteyen sokak sakinleri, defalarca bilgi vermelerine karşın ilgilenen olmadığını belirtti.

Kilitli taşların sökülmesinden dolayı yolda sürekli su birikintisi oluştuğunu ve özellikle çocukların mağduriyet yaşadığını söyleyen sokak sakinleri, ilgililerin seslerini duymasını istedi.

İlgilileri göreve davet eden sokak sakinleri, “Bu kadar sorumsuzluk olur mu? Bir yıla yakın süredir defalarca bilgi vermemize karşın hiçbir ilgili gelip bakmadı bile. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, çocuklarımız adına ilgilileri göreve davet ediyor ve yolumuzun artık onarılmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ