Reklam
Reklam

BU BAYRAMI DA ÇÖPLE GEÇİRİYORUZ!

BU BAYRAMI DA ÇÖPLE GEÇİRİYORUZ!
  • 22.07.2021
Reklam

Keşan’a bağlı birçok köyler ve sahiller, Kurban Bayramı öncesi ve devamında çöp sorunu yaşadı.

Çöp konteynerlerinin boşaltılmaması şikayet konusu olurken, görüntü kirliliğini ve sinek yoğunluğunu da beraberinde getirdi.

Sitemize ulaşan çok sayıda vatandaş, çöplerin alınmaması konusunda şikayetlerini dile getirirken, bazı vatandaşlar ise çöp kutuları arkasında bulunan tabelalara ve konteynerler etrafındaki yazılan yazılara espri bazıları ise sitemkâr karşılık verdi.

Gökçetepe Sahili’nde çöp kutuları ve konteynerlerin etrafında “Lütfen yerlere çöp atmayınız” ve “Atmazsan batmaz” yazılarını okuyan vatandaşlar, “Çöpler ağzına kadar dolu. Yere atmayacağız da havaya mı atacağız? Çöpleri atmayıp ne yapacağız? Saklayacak mıyız, evimizde mi tutacağız? Boş bir tane konteyner yok. Yerler gökler çöp oldu. Sıcak bir taraftan pis koku bir taraftan sinek bir taraftan. İlgililer her bayram olduğu gibi bu bayram da sınıfta kaldı. Bir de çöp parası istiyorlar. 3 tane konteyner koyuyorlar sahile, 1.000 aileden çöp parası istiyorlar. Bir de alsalar ama o da yok. Hangi hizmetin parasını istiyorsunuz?” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ