Reklam
Reklam

CADDELER ÜZERİNDE PARK YAPILMAMASI İSTENDİ

CADDELER ÜZERİNDE PARK YAPILMAMASI İSTENDİ
  • 20.10.2020
Reklam

29 Ekim Cumhuriyet Caddesi ve Namık Kemal Caddesi’nde asfalt serim ve kaldırım yapım çalışmaları yarın başlayacak.

Geçtiğimiz günlerde başlayan hazırlık çalışmalarının tamamlanmasının ardından; Keşan Belediyesi asfalt serimi ve kaldırım yapım çalışmaları gerçekleştirilecek.

Yol ve kaldırım çalışmalarının verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için Keşan Belediyesi vatandaşlardan, söz konusu caddeler üzerinde parklama yapmamaları konusunda önemle ricada bulundu.

Konuyla ilgili bilgi veren Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, “Belediye olarak Keşan’ın en büyük problemlerinden biri olan yol ve kaldırım sorununa durmaksızın çalışarak çözüm üretmekteyiz. Şimdiye kadar 22 kilometreye ulaşan yol çalışmalarımız, bu iki caddemizin çalışmalarının tamamlanmasının ardından 25 kilometreye ulaşmış olacak. 21 Ekim Çarşamba günü (yarın); 29 Ekim Cumhuriyet Caddesi ve Namık Kemal Caddelerimizde asfalt ve kaldırım çalışmalarımıza başlıyoruz. Çalışmalarımız süresince ekiplerimizin verimli bir şekilde çalışabilmesi için; vatandaşlarımızdan söz konusu iki caddemize araç park etmemelerini rica ediyoruz. Ayrıca yol ve kaldırım çalışmalarımız nedeniyle vereceğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.” dedi.

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ