Reklam
Reklam

ÇAKIR: “ÖNEMLİ OLAN PARTİLİLERİMİZ BU DAVAYA İNANSINLAR”

ÇAKIR: “ÖNEMLİ OLAN PARTİLİLERİMİZ BU DAVAYA İNANSINLAR”
  • 18.03.2023
Reklam

İstanbul’da yaşayan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi üyeliği yapan Cumhuriyet Halk Parti’li Orhan Çakır, Edirne milletvekili aday adaylığı açıkladı.

Bugün, CHP Keşan İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği toplantıda konuşan Çakır, aday gösterilse de gösterilmese de Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı seçilmesi için gelinden gelen tüm mücadeleyi vereceğini söyledi.

Aday adaylığı açıklama toplantısı, saat 13.00’te CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek’in açış konuşmasıyla başladı.

Özdilek’in ardından kürsüye gelen ve partililer ile misafirlerini selamlayan Orhan Çakır, 22 yıldır siyasetin içerisinde olduğunu ifade ederek, “Siyaseti kendim için değil, milletim için yaptım. Ben birleştirmek için aday olmaya çalışıyorum.” dedi.

Çakır şunları söyledi: “Siyaseti kırmadan, dökmeden, ayrıştırmadan, içinde sevgi ve saygının olduğu, insanların birbirine güvendiği noktada yaparsak, 14 Mayıs’taki seçimleri kazanıp, Türkiye’yi cumhuriyet değerlerine döndürecek şekilde yeniden yapılandıracağız. Ardından 2019 yılında az bir farkla kaybettiğimiz Keşan Belediye Başkanlığına yeniden CHP’nin bayrağını dikeceğiz. Önemli olan partililerimiz bu davaya inansınlar.” diye konuştu.

Orhan Çakır konuşmasının ardından CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek’e çiçek verdi ve daha sonra tebrikleri kabul etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ