Reklam
Reklam

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI PROGRAMLA KUTLANACAK

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI PROGRAMLA KUTLANACAK
  • 02.10.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Keşan İlçe Müftülüğünü ziyaret etti.

Saat 11.30 sıralarında Müftülüğe AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’la birlikte giden Helvacıoğlu, burada Keşan İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit ve personeli tarafından karşılandı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Gürcan Kılınç’la birlikte personelin ve Müftü Mehmet Yiğit’in Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlayıp, kolaylıklar diledi.

Ziyarette, Müftülüğün yürüttüğü çalışmalar hakkında Yiğit’le istişarelerde bulunuldu ve beraber yapılabilecek işbirlikleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Yiğit, 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında; 4 Ekim 2019 Cuma günü İki Minareli Çarşı Camisi’nde saat 12.15’te Mevlit ve Hatim programı gerçekleştirileceğini,  5 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00’de İki Minareli Çarşı Camisi’nde Kur’an ziyafeti etkinliği düzenleneceğini, 6 Ekim 2019 Pazar günü de İki Minareli Çarşı Camisi’nde 06.15’te sabah namazı buluşması gerçekleştirileceğini ve aynı gün tüm Türkiye genelindeki camilerde ağaç fidanı dikme kampanyası yürütüleceğini kaydetti.

Mehmet Yiğit, hafta kapsamında ayrıca esnaf ve hastane ziyaretlerinde bulunacaklarını da iletti.

Yiğit, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Kılınç’a nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ