Reklam
Reklam

CAN DEĞİL AMA MAL KAYBI YAŞANDI…

CAN DEĞİL AMA MAL KAYBI YAŞANDI…
  • 28.06.2019
Reklam

CAN DEĞİL AMA MAL KAYBI YAŞANDI…

Bugün saat 18.00 sıralarında Keşan’da meydana gelen şiddetli rüzgâr ve sağanak yağışta, bir aracın üzerine ağaç düştü, bir araç biriken suda mahsur kaldı, bir caddede de çökme yaşandı.

Yağmurla birlikte çıkan şiddetli rüzgârda, birçok ağaç zarar gördü. Hastane Caddesi’ndeki bir ağaç ise rüzgâra dayanamayarak park halindeki otomobilin üzerine düştü.

 

Her sağanak yağmur da olduğu Keşan Orman Fidanlığı karşısındaki alt geçit yine göle döndü. Su birikintisinin yaklaşık bir metreye ulaştığı alt geçitte, içerisinde 3 kişinin bulunduğu bir araç da mahsur kaldı.

Keşan Belediyesi ekipleri aracı sudan çıkarmaya çalışırken, içerisindeki bir genç kız da belediye işçisinin yardımı ile sudan kurtarıldı. Yaklaşık yarım saat aracın içerisinde mahsur kalan genç kız, yaşadığı tedirginlik nedeniyle gözyaşlarını tutamadı. Otomobil de iş makinesinin yardımı ile sudan çıkartıldı.Sağanak yağmurda bazı yollarda su birikintisi yaşanırken, bazı yollarda da çökmeler meydana geldi. Şiddetli yağmur nedeniyle Kurtuluş Caddesi’nin askeri lojmanlar önündeki yol çöktü.

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çöken yolda güvenlik önlemi aldı.

 

Şiddetli yağmur ve rüzgar nedeniyle sokaklardaki bazı ağaçların dallarının da kırıldığı görüldü.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ