Reklam
Reklam

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ, 6 AYLIK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA İLETTİ

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ, 6 AYLIK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA İLETTİ
  • 03.07.2020
Reklam

CHP’li Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, beraberlerinde Keşan Belediye Meclisini CHP’li üyesi Aladdin Öztürk’le, CHP Genel Merkezine ziyarette bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Yardımcılarına gerçekleştirilen ziyaretlerde, CHP İlçe Örgütünün 6 aylık faaliyet raporu iletilirken, yapılacak çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Örnek, Pekcan ve Öztürk’ün, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk ve Parti Meclisi üyesi Candan Yüceer’e gerçekleştirdikleri ziyaretlere, CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu da eşlik etti.

Muhammet Örnek, Recep Pekcan ve Aladdin Öztürk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarına yaptıkları ziyaret nedeniyle, kendilerinin Ankara’da ağırlayan ve eşlik eden Gaytancıoğlu’na teşekkür ederken, Genel-İş Genel Sekreteri Şükret Sevgener’e de ilgi ve alakasından ötürü teşekkürlerini sundu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ