Reklam
Reklam

CHP’DEN KOBİ’LERE NEFES ALDIRACAK 22 TALEP…

CHP’DEN KOBİ’LERE NEFES ALDIRACAK 22 TALEP…
  • 10.12.2020
Reklam

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile birlikte bugün Keşan’a gelen CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, bazı ziyaretlerde bulundu.

Gaytancıoğlu’nun ziyaretlerine, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan da eşlik etti.

Gaytancıoğlu, Pekcanlı ve Pekcan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), S.S. Keşan 25 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretlerinin yanı sıra bazı müzisyenlerle de görüştü.

Keşan TSO yöneticileri ile görüşen CHP’li yöneticiler, kooperatifte da Başkan Ertan Erkan ve minibüsçü esnafının sıkıntılarını dinledi.

Pandemiyde en fazla zarar gören sektörlerden biri olan müzisyenlerin de sorunlarını dinleyen Gaytancıoğlu, esnafla çözüm önerilerini paylaştı.

Okan Gaytancıoğlu’nun, CHP Genel Merkezi tarafından yapılan görevlendirme ile 81 ilde KOBİ’leri ziyaret ederek, sorunları ve çözüm önerilerini görüştüğü belirtildi.

KOBİ’lere nefes aldıracak 22 talebin yer aldığı ivedilikle yapılması, kısa ve orta vadede yapılması, güven ve istikrar için yapılması gerekenler maddeler halinde sunulacağı; bu taleplerle de KOBİ’lerin öncelikle nefes alacağı, orta ve uzun vadede gelişip büyüyebilecekleri kaydedildi.

CHP’nin KOBİ’lere nefes aldıracağı 22 maddelik talebi şöyle:

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ