Reklam
Reklam

ÖMÜR COŞKUN: “BİR TESADÜF OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

ÖMÜR COŞKUN: “BİR TESADÜF OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”
  • 18.05.2021
Reklam

Keşan Atatürk Stadı’ndan sökülerek Yeni Mahalle’ye dikilen ağaçların kurumaya başlaması, eleştirilere neden oldu.

Ağaçların kurumaya başladığını gören mahalle sakinleri, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu eleştirdi.

Keşan Belediyesi tarafından, inşaat çalışmaları nedeniyle Keşan Atatürk Stadı’ndan sökülen ağaçlar, zarar görmemesi için Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden getirilen özel araçla Yeni Mahalle’deki alana dikilmişti.

Yaklaşık 6 ay önce stattan sökülüp yeni yerine dikilen ağaçlardan bazılarının kuruduğu ifade eden mahalle sakinlerinden Ömür Coşkun, bu konuda Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu suçladı.

“BURADA BİR BAŞARISIZLIK VE BİR HEZİMET VAR”

Coşkun şunları söyledi: “Bursa’dan ağaçların söküm ve dikimi için özel araç getirildi. Fakat görüyoruz ki burada bir başarısızlık ve bir hezimet var. Ağaçların yarısı kurudu, diğer yarısının durumu da

ilerleyen günlerde sıcak havalar ile birlikte görülecektir. Çoğunluğu da kurumaya aday. Keşan Belediyesi’nin burada bir beceriksizliği aşikâr. Böyle bir anlayışa hakim olan bir belediye tarafından da yönetilmek bir talihsizlik. Belediye Başkanı’nın başkan olmadan önce Keşan Ticaret ve Sanayi Odası başkanı iken bölgede yapmış olduğu sitenin yanına ağaçlar getirilmesinin bir tesadüf olmadığını düşünüyorum. Keşan halkının takdirine sunuyorum. Plan içinde plan yapmak ve buraya ağaç dikiyor gibi görünüp şov yapmak üstüne becerememeyi halkın takdirine bırakıyorum. Ağaçlara yapılan işlemler sırasında teknik bilgi alındı mı, bunu bilmiyoruz ama başkan kendisi canlı yayınlarla yaptığı şovlar ile <ben yaptım oldu> anlayışıyla yapıyor. Bu işler ekip işidir, meclisler var. Sadece <ben>leri öne çıkarmak ile bu işler olmuyor. Ancak bu kadar oluyor. Vatandaşlar gelip görsünler sökülen ağaçların kendi yaptığı sitenin yanına dikilmesi ve sonunda kurumasını. Bunu ben ziyanlık olarak görüyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ