Reklam
Reklam

CÜZDAN BULUNDU ANCAK İÇİNDEKİ 2.800 TL KAYBOLDU

CÜZDAN BULUNDU ANCAK İÇİNDEKİ 2.800 TL KAYBOLDU
  • 26.05.2019
Reklam

Keşan’da 23 Mayıs 2019 Perşembe günü yaşanan olayda, bir kişi minibüste çantasını düşürdü, çantanın içindeki 2.800 TL’si kayboldu, çantası ise teslim edildi.

Keşan’ın Neşe’sine ulaşan mağdur vatandaşımız, insanlık namına çantayı bulan ve minibüs şoförüne teslim eden kadının 0543 621 33 70 numaralı telefondan kendisine ulaşmasını istedi.

Edinilen bilgiye göre, eşi H.K’nin işe giderken almayı unuttuğu 2.800 TL’yi götürmek üzere saat 09.30 sıralarında 2 numaralı minibüse binen A.K, Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde minibüsten indi. Ancak A.K, bir süre sonra cüzdanının olmadığını fark etti ve ağlayarak eşine durumu anlattı. Daha sonra ise H.K. ve A.K. çifti, 25 Nolu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne giderek, durumu anlattı. Burada kendilerine çantanın bir kadın tarafından minibüste bulunarak şoföre teslim edildiği söylendi ve çanta verildi. Çantanın içine bakan A.K.ise kağıt 20 TL ile bozukluk 5 TL’nin olduğunu ancak 2.800 TL’nin olmadığını gördü.

Bunun üzerine A.K, eşi H.K. ile birlikte Keşan Polis Merkezi Amirliğine giderek, 2.800 TL’sini alan ve vermeyen kişi ya da kişilerden şikayetçi oldu.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

     İNSANLIK NAMINA ÇAĞRIDA BULUNDU…

Öte yandan Keşan’ın Neşe’si ne ulaşan H.K, insanlık namına minibüste çantayı bulan kadının kendilerine 0543 621 33 70 numaralı telefondan ulaşmasını istedi.

     H.K. ayrıca, ilgilileri göreve davet ederek, yolcu taşıma araçlarında mutlaka kamera olması gerektiğini, bu ve benzeri durumda suçluların tespit edilmesi ve vatandaşın mağduriyetinin giderilmesinde büyük önem taşıyacağının altını çizdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ