Reklam
Reklam

DERECEYE GİREN ÖĞENCİ, ÖĞRETMEN VE İDARECİLER LER VALİ CANALP TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

DERECEYE GİREN ÖĞENCİ, ÖĞRETMEN VE İDARECİLER LER VALİ CANALP TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
  • 22.10.2020
Reklam

Keşan, artık klasikleşen TÜBİTAK projelerindeki başarılarına bir yenisi daha eklendi.

Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlhan Saz, her yıl olduğu gibi bu yıl da yine Keşan’daki okulların özverili çalışmaları sonunda  büyük başarılara imza atıldığını belirtti.

Geçtiğimiz aylarda  Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında Keşan Anadolu Lisesi’nin İstanbul Bölge 1.si olduğunu kaydeden Saz, “Aynı okulumuz Türkiye Finallerinde Türkiye 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı.” dedi.

TÜBİTAK~2020 14.Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması İstanbul Avrupa Bölge Finallerinde  ise Keşan Rasim Ergene Ortaokulu Biyoloji İstanbul Avrupa  Bölge 1.ligi, Keşan Rasim Ergene Ortaokulu Türkçe İstanbul Avrupa  Bölge 2.ligi ve Keşan Yekta Baydar Ortaokulu Fizik Istanbul Avrupa  Bölge 2.ligi alarak başarı grafiğinin yükseltildiğine dikkay çeken İlhan Saz, emeği geçen idareci danışman öğretmen ve  öğrencileri de bir kez daha kutlayarak, başarı diledi.

Saz ayrıca, proje yarışmalarında başarı göstererek dereceye giren öğrenci, öğretmen ve idarecilerin, Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı tarafından ödüllendirildiğini de bildirdi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ