Reklam
Reklam

DERNEKTEN HEM GIDA ÜRÜNLERİNİ HEM DE SADAKA KUTUSUNDAKİ PARAYI ÇALMIŞ

DERNEKTEN HEM GIDA ÜRÜNLERİNİ HEM DE SADAKA KUTUSUNDAKİ PARAYI ÇALMIŞ
  • 06.02.2021
Reklam

Bugün saat 16.00 sıralarında, Yenimescit Mahallesi Hakan Korkmaz Caddesi üzerinde devriye görevinde bulunan Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, elinde çanta ile yürüyen ve hırsızlık suçundan birçok dosyası bulunan şüpheliyi yakaladı.

Kendisine doğru gelen polisleri fark eden ve kaçmaya başlayan 18 yaşındaki E.G, yaşanan kovalamaca sonrası yakalandı.

E.G’nin elindeki çantayı kontrol eden polisler, çantanın içerisinde sucuk, kaşar, pastırma gibi gıda maddeleri ve uzatma kablosu buldu.

E.G. malzemeleri nereden bulduğunu söylememesi üzerine çantanın üzerindeki ‘Dernek’ yazısını fark eden polis, çantanın Paşayiğit Caddesi üzerindeki dernekten alındığını düşünerek, dernek yetkilileri ile irtibata geçti.

Daha sonra dernek yetkilileri ile dernekte yapılan incelemede, çantanın ve içerisindeki gıda maddeleri ile uzatma kablolarının buradan alındığını ortaya çıktı.

Ayrıca E.G’nin üzerini arayan polis, poşet içerisinde 46 TL 40 kuruşluk para da buldu. Yapılan araştırmada paranın da dernekteki sadaka kutusundan alındığı ortaya çıktı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen E.G. hakkında, Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatıyla ‘İş Yeri ve Kurumdan Hırsızlık’, ‘Mala Zara Verme’, ‘Konut Dokunulmazlığının İhlali’ suçlarından adli işlem başlatıldı.

Gözaltına alınan E.G’nin, Polis Merkezi Amirliği’ndeki işlemleri devam ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ