Reklam
Reklam

DİJİTAL REHBER İLE ÇÖZÜMLERE IŞIK TUTULUYOR

DİJİTAL REHBER İLE ÇÖZÜMLERE IŞIK TUTULUYOR
  • 19.06.2019
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  6. Grup Komite Başkanı Mehmet Orman, Keşan sanayi sitesinin www.kesansanayirehberi.com tanıtımına katkı sağlayan Sanayi’nin Dijitalleşmesi projesi kapsamında işyerleri ziyaretlerinin sürdüğünü bildirdi.

Orman, “Saros bölgesi her yaz binlerce tatilciye ev sahipliği yapıyor. Bölgemizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak firmalara ulaşması için Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak dijital rehberler ile çözümlerine ışık tutuyoruz.  Kesansanayirehberi.com bu kapsamda tatilcilerimizin ve Keşan halkının ihtiyaçlarını karşılayacağı firmalara ulaşmak ve sanayideki iş gücünü arttırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Projenin; Keşan Ticaret ve Sanayi odası, S.S. Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ve Arslan Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti iş birliği ile yürütüldüğüne vurgu yapan Mehmet Orman, “Bu hizmet projesine kayıt yapan her işletmenin ücretinin yarısı Keşan Ticaret ve Sanayi odası tarafından karşılanmaktadır. Keşan sanayide bulunan bir işletmenin becerileri, hizmet alanları ve kolay bulunabilirliği açısından dijital platform yeniçağın olmazsa olmazıdır. İşletmelerinizi ziyaret eden ekibimizi dikkatle dinlemenizi ve bu rehber sisteminde olmanızın yaratacağı avantajları iyi analiz etmenizi öneriyoruz. ” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ