Reklam
Reklam

DOÇEK GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU HER YERDE…

DOÇEK GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU HER YERDE…
  • 09.07.2019
Reklam

Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) ekibi, geçtiğimiz hafta sonu, doğa sporlarından yamaç paraşütü ve Tandem (İki kişilik yapılan uçuş) için Uçmakdere’ye gitti. DOÇEK ekibi, geçtiğimiz ayda gerçekleştirdikleri ve büyük keyif aldıkları bu aktiviteyi yoğun istek üzerine yeni katılımcılar eşliğinde bir kez daha deneyimli pilotlarla beraber  tamamladı. Ekip bu eşsiz deneyim ve coşkulu günün sonunda organizasyonda etkin katkıları bulunan DOÇEK üyesi İlkay Yavaş’a teşekkürlerini ileterek, Keşan‘a sorunsuz bir şekilde döndü.

DOÇEK’e yeni katılan ve ayağının tozuyla hem bisiklet hem de birçok aktivitede yer alan Ecem Dilan Tiryaki, üniversitenin bitişinin ardından böyle aktif, eğlenceli, doğa sporlarında etkin bir derneğin içinde bulunmaktan büyük keyif aldığını ifade ederek, DOÇEK’in Keşan için paha biçilmez bir değer olduğunu ve bu ailenin içinde yer almaktan mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

Patikalarda Bisiklet

Aynı saatlerde gençlerin de içinde olduğu bisiklet ekibi, ‘Keşan- Mercan- Dişbudak- Karlıköy- İzzetiye- Keşan” güzergahında keyif ve macera dolu bir faaliyet gerçekleştirdi. 

Özellikle genç bisikletçiler sıcak yaz gününde arazi, patika ve zorlu koşullarda pedal çevirme; ekip ruhu, takım anlayışı konularında sıkı bir deneyim de kazandı. Yoğun ve macera dolu bir günün ardından faaliyet sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

 Ağva Kültür Gezisi

Bir diğer DOÇEK ekibi ise yaz gezilerini ihmal etmedi. Polonezköy- Şile- Ağva  arasında harika bir Pazar gezisi gerçekleştirdi. Tarih ve doğanın iç içe olduğu bu bölgede doğanın tadını çıkararak muhteşem manzaranın seyrine doyamadı. Tarihi alanları de gezmeyi ihmal etmeden bölgenin güzelliklerini fotoğraflayarak günü keyifli bir şekilde sonlandırdı.

Keşan DOÇEK yetkilileri yaptıkları açıklamada, yoğun bir haftanın ardından katılımcıların  farklı faaliyet alanları ile ilgilendikleri ve bundan aldıkları keyfin her geçen gün daha da arttığını görmenin onları da mutlu ettiğini; bu geniş ailenin bir çok alanda aktif olması ve daha da genişlemesi  onlarla beraber doğaya gönül veren katılımcıların olmasıyla gerçekleştiğini belirterek, tüm DOÇEK ailesine teşekkürlerini iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ