Reklam
Reklam

“EDİSON ELEKTRİK FATURALARINI GÖRSEYDİ, AMPULÜ İCAT ETTİĞİNDEN UTANIRDI!”

“EDİSON ELEKTRİK FATURALARINI GÖRSEYDİ, AMPULÜ İCAT ETTİĞİNDEN UTANIRDI!”
  • 17.07.2020
Reklam

 

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, pandemi sonrası gelen elektrik faturalarını TBMM’de gündeme getirdi.

Yüksek gelen elektrik faturaları nedeniyle vatandaşın zor durumda kaldığını belirten Doç. Dr. Gaytancıoğlu, şunları söyledi: “AKP şimdi de vatandaşımızı elektrik faturalarıyla çarparak öldürmeye çalışıyor. Pandemi nedeniyle ortalamaları alıyoruz dediniz, şimdi herkesi şok eden faturalar gelmeye başladı. Vatandaş itiraz için kuyruklarda bekliyor.

Edirne’den bir vatandaşımız biraz önce aradı. Bir küçük esnaf. Daha önce bin TL civarında gelen elektrik faturası şimdi 3 bin 400 TL gelmiş.  Üstelik bunun vergisini, fonunu, TRT payını bir tarafa bırakalım, dağıtım bedeli 880 TL. Elektriği sarayın lüks makam araçlarıyla mı dağıtıyorsunuz?

Biraz insaf. ‘Ona buna rant aktaracağım’ diye dürüst vatandaşın üzerine bu kadar gidilmez. AKP düzeninin gönderdiği elektik faturalarını görse, inanın Edison ampulü icat ettiğinden utanırdı.

‘Beni virüs değil sizin düzeniniz öldürür’ paylaşımının ardından gözaltına alınan, işinden kovulan TIR şoförü kardeşimizi hepiniz biliyorsunuz.

Neyse ki sizin düzeniniz öldürmeye çalıştığı vatandaşlarımıza sahip çıkan bir CHP var.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ