Reklam
Reklam

“EGZOZ DUMANI ALTINDA YEMEK YEDİK”

“EGZOZ DUMANI ALTINDA YEMEK YEDİK”
  • 15.04.2022
Reklam

Keşan Belediyesi’nin iftar programlarının yolda yapılması, vatandaşların eleştirisine neden oldu.

Keşan Belediyesi’nin mahallelerde düzenlediği iftar programı, dün akşam Büyük Cami Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

İftarda yüzlerce kişiyi ağırlayan Keşan Belediyesi’nin, başka yer imkanları varken programlarını yol orasında yapması eleştirilere neden oldu.

Raşit Efendi İlkokulu bahçesi dururken, masaların yol ortasına konulmasına tepki gösteren vatandaşlar, “Egzoz dumanı altında yemek yedik.” diyerek organizasyonu düzenleyenlere tepki gösterdi.

Okulların ara tatil nedeniyle kapalı ve Raşit Efendi İlkokulu bahçesinin de bir hayli geniş olduğunu vurgulayan vatandaşlar, “Allah kabul etsin ama yemeğin yol ortasında verilmenin amacı nedir. Caddedeki yolun bir tarafı trafiğe kapatıldı ve bu nedenle trafik aksadı. Yoldan geçen araçların egzoz dumanları sofralardaki insanları adeta boğdu. Çıkan toz da cabası. Koskoca okul bahçesi dururken, bu organizasyonun yolda yapılmasına anlam veremedik. Okul bahçesi yetmese bile yanındaki ara sokaklara da masa açılabilirdi.” diye konuştu.

Keşan Belediyesi’nin Aşağı Zaferiye Mahallesi’ndeki iftar programının da Salı Pazarı ve Anafartalar İlkokulu bahçesi dururken cadde ortasında yapıldığı hatırlatıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ