Reklam
Reklam

EMİR BUHARİ, RESİM YETENEĞİNİ KEŞAN BELEDİYESİNİN DESTEĞİYLE DAHA DA GELİŞTİRECEK

EMİR BUHARİ, RESİM YETENEĞİNİ KEŞAN BELEDİYESİNİN DESTEĞİYLE DAHA DA GELİŞTİRECEK
  • 06.07.2020
Reklam

Geçen haftalarda kara kalem portresini Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na veren ve hayali Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim almak olan Emir Buhari Kıyakoğlu’na Keşan Belediyesi yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak için resim malzemeleri hediye etti.

Hediyeleri teslim eden Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, “Görsel sanat dallarından resme büyük ilgisi ve yeteneği olan Emir Buhari Kıyakoğlu öğrencimize ihtiyacı olan resim malzemelerini Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nun talimatıyla temin ederek destek vermek ve yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak istedik. Görsel sanatlarda çocuklarımızın yaratıcılık yönlerini geliştirmek, çocuklarımızın çevre ile ilgili gözlemlerini, izlenimlerini, duygularını, düşüncelerini ifade edebilme yeteneği kazandırmak için belediye olarak üzerimize düşen her desteği vermeye gayret göstereceğiz. Aynı zamanda bu alanda yeteneği olan öğrencilerimizin yaptığı eserleri  açacağımız sergilerde vatandaşlarımızla buluşturacağız.” dedi.

Emir Buhari Kıyakoğlu da tuvalden, palete, fırçalardan boyalara kadar her türlü destek nedeniyle hem Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na hem de Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik’e teşekkür etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ