Reklam
Reklam

ENEZ DANIŞMA PLATFORMU İÇİN İLK ADIM ATILDI

ENEZ DANIŞMA PLATFORMU İÇİN İLK ADIM ATILDI
  • 10.03.2020
Reklam

Enez Danışma Platformu ilk genel kurul toplantısını, Enez Belediye Meclisi Salonu’nda yaptı.

Divan başkanlığına oy birliği ile emekli öğretmen Celal Karakaş, sekreterliğe Tenzile Tuncer seçildi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer birer konuşma yaparak; Enez Danışma Platformu’nun oluşturulmasının Enez’e yararları ve katkıları konusunda memnuniyetlerini dile getirdi.

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği Başkanı İsmet Esengin de, Danışma Platformu’nun oluşumu, amaçları ve işleyişi konusunda genel kurula bilgi verdi.

Toplantıya; siyasi parti temsilcileri, eski belediye başkanları, belediye meclisi üyeleri, dernek ve oda başkanları, gençlik temsilcileri ile kanaat önderleri katıldı.

Divan Başkanı Celal Karakaş, yönetim kuruluna aday olmak veya aday göstermek isteyen olup olmadığını sordu. Bu konuda Enez Avcılar Derneği Başkanı Yalçın Bitikli yazılı bir dilekçe vererek, İsmet Esengin, Yunus Cingöz, Eyüp Soydemir ve Gülhan Akın Bereceli isimlerini yönetim kurulu için teklif etti. Başka aday çıkmadığından öneri, oylanarak genel kurul tarafından kabul edildi.

Bir sonraki toplantının, görev yapacak komisyonların oluşturulması için Nisan ayının ilk cumartesi günü saat 14.00’da yapılmasına karar verildi.

Toplantı, Danışma Platformu’nun Enez için hayırlı olması dilek ve temennilerinin ardından sona erdi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ