Reklam
Reklam

ENEZ KAYMAKAMI ŞÜKRÜ ALPEREN GÖKTAŞ’TAN KEŞAN TSO’YA ZİYARET

ENEZ KAYMAKAMI ŞÜKRÜ ALPEREN GÖKTAŞ’TAN KEŞAN TSO’YA ZİYARET
  • 03.02.2021
Reklam

Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş, bugün Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Saat 13.00 sıralarında odaya gelen Göktaş’ı, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Cemil Çakıcı, Uğurcan Urgan ve Genel Sekreter Erdem Başak karşıladı.

Ziyarette Başkan Şapçı, geçim kaynağı turizm ve tarım olan Enez’in pandemi sürecinden yoğun olarak etkilendiğini belirtti.

Şapçı şunları ifade etti: “Saros’umuz bölge ekonomisine değer katan bir potansiyele sahip. Kültürün, tarihin, yeşilin deniz-kum ve güneşle bir arada olduğu Enez, gelecekte Saros Körfezi’nin en önemli turizm bölgesi olacak. Pandemi sürecinin etkilerini değerlendirmek için bölgede faaliyetlerini sürdüren firmalarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Pandemi koşullarına karşı ticari hayatı korumak için ortak akılla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüse karşı alınan pandemi önlemlerini dikkatle uygulayarak önümüzdeki turizm sezonuna hazırlanmalıyız.”

İsmail Şapçı sözlerinin devamında, Enez’de Kaymakamlık ve Belediye’nin önderliğinde tüm kurum ve kuruluşlar ile güç birliği yaparak oda faaliyetlerini artırdıklarını belirterek, Keşan – Enez karayolunun genişletilmesi ve daha verimli hale getirilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Şapçı, son olarak Enez Limanı’nın işlevselliğini artırarak daha faal hale getirilmesine yönelik çalışmalarda bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ