Reklam
Reklam

ENEZ’DE ‘SAKİN ŞEHİR’ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA HIZ VERİLDİ

ENEZ’DE ‘SAKİN ŞEHİR’ İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA HIZ VERİLDİ
  • 09.03.2022
Reklam

Enez’in kendi öz değerleriyle ön plana çıkması, yaz ve kış turizminin sağlıklı ve sürdürülebilir hale gelmesi düşüncesiyle; dünyada ve ülkemizde birçok şehrin üyesi olduğu Sakin Şehir olma yoluna giren Enez’de bu konudaki bilgilendirme toplantılarından bir diğeri de bugün Enez Belediye Başkanlığında gerçekleştirildi.

Sakin Şehir Çalişma Grubu’nun bu konuda görevlendirdiği İsmet Esengin ve Ulaş Demiray’ın süreç ile bilgi verdiği toplantıda; Sakin Şehir başvuru süreci ve Sakin Şehir’in Enez’e getireceği faydalar, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak konuşulup tartışıldı.

Bu sürecin en önemli konusunun Enez halkının bilgilendirilmesi ve SAKİN ŞEHİR markasının halk tarafından benimsenip sahiplenilmesi olduğunu belirten konuşmacılar, bu toplantıların devamında Milli Eğitim, İlçe Tarım, İlçe sağlık teşkilatı personelleri ile Esnaf kuruluşlarının üyeleri, muhtarlar ve STK’lar gibi kurum ve kuruluşların da bilgilendirilmeye çalışılacağını, halka açık toplantılar düzenleneceğini vurguladı.

Toplantıya; Enez Belediye Meclisi üyeleri ve Enez Belediye Başkanlığı birim amirleri ile Enez Belediyesi personeli de katıldı.

Toplantı sonunda sorularla birlikte çeşitli öneriler de dile getirildi.

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ