Reklam
Reklam

“ERİKLİ VE YAYLA’YA KONULACAK BÜFELER KONUSUNDA, ESNAFIMIZIN RAHATSIZ OLDUĞUNU GÖRDÜK”

“ERİKLİ VE YAYLA’YA KONULACAK BÜFELER KONUSUNDA, ESNAFIMIZIN RAHATSIZ OLDUĞUNU GÖRDÜK”
  • 07.06.2021
Reklam

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Keşan İlçe yöneticileri, Erikli Sahili’ndeki esnafa ziyarette bulundu.

İlçe Başkanı Recep Pekcan, partili yöneticiler ve Keşan Belediye Meclis üyelerinin katılımıyla, kademeli normalleşmenin yeni dönemiyle birlikte Erikli Sahili’nde kepenk açan esnaflara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretler sırasında esnafa çalışmalarında başarılar dileyen Pekcan ve beraberindeki partililer, zaman zaman vatandaşların ve işletme sahiplerinin taleplerini dinledi.

“ERİKLİ VE YAYLA’YA KONULACAK BÜFELER KONUSUNDA, ESNAFIMIZIN RAHATSIZ OLDUĞUNU GÖRDÜK”

Recep Pekcan ziyaretlerle ilgili şunları söyledi: “Pandemi nedeniyle zor durumda olan esnafımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik, fikir alışverişinde bulunduk. Cumhuriyet Halk Partisi’nin esnafa yönelik yürüttüğü çalışmalarla ilgili işletme sahiplerimizi bilgilendirdik. Esnafımızın yaşadığı bu zor sürecin üstüne bir de Keşan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu’nun Erikli ve Yayla’ya yeni büfe yerleri oluşturmasından, esnafımızın son derece rahatsız olduğunu gördük. Keşan Belediye Meclisi Toplantısı’nda büfe yerleri ile ilgili madde Millet İttifakı’nın oyları ile reddedilmişti. Ancak Encümen toplantısında Cumhuriyet Halk Partili encümen üyelerimizin muhalefetine rağmen söz konusu büfeler 3 yıllık kiralaması kabul edilmiştir.” diye belirtti.

“ELEKTRİK, SU VE TUVALET YOK”

Erikli’de ekmeğini kazanmak için günlük çalışan ve göl kenarında barınan vatandaşları da ziyaret ettiklerini kaydeden Pekcan, vatandaşların yaşadığı yerde elektrik, su ve tuvalet olmadığını söyledi.

“İNSANİ YAŞAM KOŞULLARININ OLUŞTURULMASINI İSTİYORUZ”

Recep Pekcan, şunları dile getirdi: “Son belediye meclis toplantısında verdiğimiz önerge ile belediyenin kendi gösterdiği ve etrafını çevirdiği bu yerde eksiklerin acilen giderilmesi, insani yaşam koşullarının oluşturulmasını ve bu önergenin meclisten geçmesini istiyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Örgütü olarak orada yaşayan vatandaşlarımızın talebi üzerine bu ziyareti gerçekleştirdik ve konunun takipçisi olacağımızı söyledik. Hem esnafımızın hem de emekçilerimizin her zaman yanında olacağız.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ