Reklam
Reklam

EVİN PENCERESİNDEKİ DEMİR KORKULUKLARI ÇALDILAR

EVİN PENCERESİNDEKİ DEMİR KORKULUKLARI ÇALDILAR
  • 13.09.2021
Reklam

10 Eylül 2021 tarihinde Büyük Cami Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bir evden malzeme çalındı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği’nde ifade veren M.E.Ç, ikametinde bulunduğu esnada bahçeden takırtı seslerinin geldiğini, dışarıya çıktığında merdivenin altında bulunan 1 adet hazır büyük demir kolon, 1 adet hazır küçük kolon, 5-6 metre kadar kablo, bir kaç adet musluk başları ve sayısını hatırlayamadığı miktarda bakırın çalınmış olduğunu gördüğünü belirterek, şikayetçi olduğunu söyledi.

EVİN PENCERESİNDEKİ DEMİR KORKULUKLARI ÇALDILAR

10 Eylül 2021 tarihinde Büyük Cami Mahallesi’ndeki başka bir evde meydana gelen hırsızlık olayında ise evin penceresindeki demir korkulukları çalındı.

Durumu polise bildiren ev sahibi A.S, verdiği ifadesinde babasına ait müstakil evin pencerelerinin dış taraflarında monte edilmiş vaziyette bulunan 4 adet demir korkuluğun yerinden sökülerek çalındığını bildirdi ve çalan kişilerden şikayetçi oldu.

Polis, olayla ilgili araştırma başlattı.

EVDEN TV VE TEKERLEKLİ SANDALYE ÇALINDI

12 Eylül 2021 Pazar günü saat 10.00 sıralarında Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde meydana gelen olayda da evden TV, tekerlekli sandalye ve terazi çalındı.

Ş.G. polise verdiği ifadesinde; evinin alt katında bulunan ardiyeden 1 adet 106 ekran televizyonunun, 1 adet tekerlekli sandalyenin ve 1 adet elektronik bakliyat ölçme terazisinin yerinde olmadığını belirterek, çalan kişilerden şikayetçi oldu. Polis, bu hırsızlık olayıyla ilgili olarak da çalışma başlattı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ