Reklam
Reklam

GARANTİ GAYRİMENKUL PETROL, BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU

GARANTİ GAYRİMENKUL PETROL, BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU
  • 16.09.2019
Reklam

Petrol Ofisi istasyonlarındaki hizmet kalitesini değerlendiren ‘Üçüncü Göz’ programında, 2019 yılının ilk şampiyonları törenle ödüllerini aldı.

Alınan puanlarla 7 bölgenin hizmet birincilerinin belirlendiği ‘Üçüncü Göz’de Marmara Bölgesi Hizmet Birincisi Garanti Gayrimenkul (Şapçı Akaryakıt) oldu.

Marmara Bölgesi Hizmet Birincisi Garanti Gayrimenkul Petrol adına ödülü şirket yetkilisi İsmail Şapçı aldı.

Petrol Ofisi Genel Müdürlüğünde düzenlenen törende, 2019 ilk çeyrek verilerine göre “Hizmet Birincisi” bayiler; Marmara Bölge Şampiyonu Garanti Gayrimenkul Petrol (Edirne) adına İsmail Şapçı, Ege Bölge Şampiyonu Uysal Petrol (Çanakkale) adına Süleyman Uysal, Güney Marmara Bölge Şampiyonu Otosar Petrol (Eskişehir) adına Kayhan Gelici, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonu Kadim Sur Petrol (Diyarbakır) adına Ahmet Ateş, Karadeniz Bölge Şampiyonu Petrol 24 Petrol (Erzurum) adına Kürşat Pir ve Orta Anadolu Bölge Şampiyonu Çavdarlar Petrol (Kayseri) adına da Noman Çavdar ödüllerini Petrol Ofisi yetkililerinin elinden aldı.

“PO’NUN ÜSTÜN NİTELİKLERİNİ,

KURUMSAL STANDARTLARIMIZLA BİRLEŞTİRİYORUZ”

Törende ödülünü alan İsmail Şapçı, “Kurumsal bir şirket olarak, sektörün lider markası Petrol Ofisi ile çalışmak, bize hizmet yarışında büyük bir avantaj sağlıyor. Petrol Ofisi’nin diğer alanlarda olduğu gibi hizmet kalitesindeki üstün nitelikleri ile bizim kurumsal standartlarımızı birleştiriyoruz. Doğal olarak ortaya, hem kendi kurumsal yapımıza hem de Petrol Ofisi’ne yakışır başarılı bir performans ortaya çıkıyor. Daha iyi, daha mükemmel hizmet noktasındaki bu güzel yarışta aralıksız yer alarak, başarımızı sürekli kılmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ