Reklam
Reklam

GAYTANCIOĞLU: “AKP MÜFLİS TÜCCAR GİBİ”

GAYTANCIOĞLU: “AKP MÜFLİS TÜCCAR GİBİ”
  • 31.03.2022
Reklam

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, vatandaşlara Genel Sağlık Sigortası borçlarını içeren tebligatların gönderilmeye başlandığını ifade ederek, AK Parti’nin müflis tüccar gibi eski defterleri karıştırmaya başladığını belirtti.

Konuya ilişkin TBMM’de bir açıklama yapan CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, şunları söyledi: “Bugünlerde, genel sağlık sigortasından dolayı vatandaşlarımızın evlerine borç mektupları gönderiliyor. Müflis tüccar, eski defterlerini karıştırırmış.

İflas etmiş AKP, işsiz bıraktığı yoksul vatandaşına borç kâğıtları gönderiyor. Borçların birçoğu en az yedi-sekiz yıllık. Şimdiye kadar neredeydiniz? Yandaşa daha fazla yedirmek için nereden para alacağınızı şaşırdınız.

Artık bu halk, beceriksizliğinizin faturasını daha fazla bu halk ödememeli. Ülkede zam hariç her şeyde kıtlık var, ekonomik iflas yaşanıyor. Hiçbir şeyi olmayan insanlarımıza borç kâğıtları gönderip para toplamaya çalışıp icra tehditleri yaparken itibarınızdan tasarruf etmiyorsunuz.

Ne hazin bir zamandır ki uçakların yakıtı, sarayın şatafatı, yoksulun boğazından alınan paralarla doluyor. AKP, işsizlerimize borç yazıları göndereceğine iş bulmalarını sağlamakla yükümlüdür. Bir an önce her eve borç yazıları göndermeyi bırakın ve bu borçları silin, nalıncı keseri AKP hep yandaşa çalışmasın.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ